Contact

Address:
Lisinia Doğa Proje Koordinatörü
Öztürk SARICA
05333593393

Miscellaneous Information

Miscellaneous Information:
Soru, görüş, öneri ve gönüllülük başvurularınızı aşağıda verilen iletişim adreslerinden bize iletebilirsiniz…
E-posta:
ozturksarica@gmail.com
ozgulozcelik87@gmail.com

Telefon:
Lisinia Doğa Proje Koordinatörü
Öztürk SARICA
05333593393

Lisinia'ya Ulaşım:
Lisinia’ya ulaşmak için öncelikle Burdur’a gelmeniz gerekiyor. Otobüs ile ulaşabileceğiniz gibi Isparta ya da Antalya havalimanını kullanarak hava yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Toplu taşıma: Burdur otogarına vardıktan sonra Burdur Merkez minibüsleri ile meydana gitmeniz gerekiyor. Meydandaki ilçe minibüsleri garından her gün saat 15:30da İlyas Köyü minibüsleri kalkıyor ve Lisinia’nın kapısında inebiliyorsunuz. Pazar günleri minibus çalışmayabiliyor, ona göre ayarlama yapmanız iyi olur.

Taksi: Otogardan ya da meydandan taksiyle de Lisinia’ya ulaşabilirsiniz. Bize destek olmak amaçlı uygun fiyata getiren taksimiz var, bizi ararsanız iletişime geçebilirsiniz.

Özel araç: Özel araç ile geliyorsanız aşağıdaki haritadan konum belirleyerek bize ulaşabilirsiniz.

You can forward to us your asks, opinions, offers and to apply for being volunteer via our contact addresses.
E-mail:
ozturksarica@gmail.com
ozgulozcelik87@gmail.com

Phone:
Lisinia Project Coordinator
Öztürk SARICA
05333593393

How to get here:

To get to us, you will first need to arrive to Burdur. Overnight buses from Istanbul, Izmit, Ankara and various other cities are available to Burdur. You can also fly to Isparta Airport or Antalya Airport and take busses from the main stations in those cities.

Public Transport: Once you are in Burdur otogar (main station) you need to go to the city center and take the İlyas Koy dolmus at 15:30. This would bring you directly to our front gate. The dolmus seldomly works on sundays so plan accordingly.

Taxi: From the main station or city center you can take a taxi to Lisinia. There is a taxi driver that provides us a fixed rate, reach us to get the contact information.

Car: If you are coming by car, you can find our location from the map below: